Ignaz Stern hans krets oljemålning

194736

STERN, Ignaz, hans krets, omkring 1700, Josef och jesusbarnet, olja på duk, 112x85 cm
EXPERTIS: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris

Dukskador, hål i duk, lagningar

Konst, Måleri

Rum 1

Budhistorik (14 bud)
844682
6 000
844618
5 800
844326
5 200
844253
5 000
844252

Slutpris SEK:
6 000
586 EUR, 686 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.