Vattentunna koppar

194732

VATTENTUNNA, med hänklar, 1800-tal, koppar, höjd58 cm

Skador, lagningar

Allmoge

Rum 4

Vattentunna koppar

Budhistorik (4 bud)

840127
450
838209
840126
838209

Slutpris SEK:
450
44 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.