Skåp rokoko

194730

SKÅP, 2-delat, rokoko, fanérat i mahogny och björk, dekor av kompassrosor, förgyllda beslag, höjd 211, 110x54 cm

Fanérskador, nyckel till låddel saknas

Ändringar/tillägg
Nyckel till överskåp finns

Rum 14

Skåp rokoko

Budhistorik (16 bud)
841470
6 800
841469
6 600
841466
6 400
841465
6 200
841463
6 000

Slutpris SEK:
6 800
664 EUR, 777 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.