Taburett 1800-tal

194728

TABURETT, 1800-talets andra hälft, sengustaviansk stil, skuren dekor, förgyllda beslag, pärlbroderad klädsel

Rum 14

Taburett 1800-tal

Budhistorik (7 bud)
840858
650
840855
600
839218
550
838132
500
839217
500

Slutpris SEK:
650
64 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.