Pianopall 1800-talets andra hälft

194725

PIANOPALL, 1800-talets andra hälft, skuren dekor, fotavslut i form av klövar

Slitage, sliten klädsel

Rum 3

Budhistorik (2 bud)

841479
841045

Slutpris SEK:
34 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.