Chiffonjé 1800-talets första hälft

194714

CHIFFONJÉ, 1800-talets första hälft, fanérad i björk, svärtade kolonner och nyckelbussningar, höjd 139, 125x65 cm

Nyckel saknas, låda saknas, slitage

Rum 3

Budhistorik (16 bud)
841375
6 000
839999
5 800
839393
5 600
839998
5 400
839393
5 200

Slutpris SEK:
6 000
586 EUR, 686 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.