Carl Månsson oljemålning

194712

MÅNSSON, Carl (1892-1976): Skånegård, signerad Carl Månsson, olja på duk, 52x75 cm

Konst, Måleri

Fack 12

Carl Månsson oljemålning

Budhistorik (4 bud)

839655
450
839329
839654
839329

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.