Olle Hjortzberg oljemålning

194711

HJORTZBERG, Olle (1872-1959): Två mörkklädda kvinnor, monogramsignerad och daterad OH-36, olja på pannå, 54x46 cm

Ett spikhål

Konst, Måleri

Fack 9

Olle Hjortzberg oljemålning

Budhistorik (15 bud)
839846
839847
839846
1 900
839842
1 800
839833
1 700

Slutpris SEK:
195 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.