Jergill oljemålning

194710

JERGILL (1900-tal): Kvinna vid eldstaden, signerad Jergill, olja på duk, 65x54 cm

Konst, Måleri

Rum 13

Jergill oljemålning

Budhistorik (3 bud)

839223
500
839609
450
839223

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.