Bertil Wahlberg oljemålning

194709

WAHLBERG, Bertil (1923-1980): Gosse vid bord, signerad Wahlberg, olja på duk, 100x70 cm

Färgbortfall

Konst, Måleri

Rum 1

Bertil Wahlberg oljemålning

Budhistorik (6 bud)
839769
550
839224
500
839768
450
839224
838903

Slutpris SEK:
550
54 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.