Lotteriaffisch

194708

AFFISCH/LITOGRAFI, "Sv. musiker:förbundets-lotteri" signerad i trycket B Palme Stockholm, 1900-talets första hälft, bladmått 93x64 cm

Revor skador

Rum 9

Lotteriaffisch
Budhistorik (8 bud)
839718
600
839567
550
839716
550
839567
500
839715
450

Slutpris SEK:
600
59 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.