Piedestal 1800-tal

194707

PIEDESTAL, 1800-tal, fanérad i mahogny, dekor i förgylld mässing, höjd 115, diameter 34 cm

Dekordel saknas, fanérskador, senare skiva

Rum 2

Piedestal 1800-tal

Budhistorik (7 bud)
840354
550
840355
550
840354
500
840348
450
840294

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.