Spelbord 1800-tal

194706

SPELBORD, på pelarfot, Karl Johan, filtklädd skiva, fanérat i mahogny, fotavslut i form av lejonfötter, höjd 73, 83x83 cm

Sprickor, fanérskador

Rum 2

Spelbord 1800-tal

Budhistorik (5 bud)
840469
840090
840089
750
837355
836808

Slutpris SEK:
107 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.