Lars Laurentii collage

194704

LAURENTII, Lars (född 1941): Stilleben, collage med krita, signerad och daterad 83, bladmått 78x53 cm

kantslitage

Konst, Måleri

Rum 9

Lars Laurentii collage

Budhistorik

2013-07-09 kl 14:48
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.