Piedestal

194701

PIEDESTAL, med skuren- och pastellagedekor, 1900-talets början, höjd 89 cm

Slitage

Diverse

Rum 3

Piedestal

Budhistorik (4 bud)

839335
1 400
838782
838781
834027

Slutpris SEK:
1 400
137 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.