Lasse Åberg blyerts

194700

ÅBERG, Lasse (född 1940): Motiv med kyckling, blyerts på kartong, signerad Åberg, 38x51 cm

Smärre veck, kantskador

Konst, Måleri

Rum 9

Lasse Åberg blyerts

Budhistorik (7 bud)
836106
836105
550
834434
500
834374
450
834373

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.