Lasse Åberg färglitografier

194696

ÅBERG, Lasse (född 1940): 2 st, "Dala Musse", "Trollgubben Rydell med dynamo-brallor", signerade, färglitografier, bladmått 47x62 resp 47x31,5 cm

Rum 9

Lasse Åberg färglitografier

Budhistorik (12 bud)
836104
834574
836103
834574
950
836102
900

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.