Olof Krumlinde oljemålning

194694

KRUMLINDE, Olof (1856-1945): "Aftonsol", signerad Olof Krumlinde, olja på duk, 43x67 cm

Ett färgbortfall, smärre retuscher

Konst, Måleri

Rum 9

Olof Krumlinde oljemålning

Budhistorik (43 bud)
839559
14 000
839561
14 000
839559
13 500
839557
13 000
839558
12 500

Slutpris SEK:
14 000
1 368 EUR, 1 600 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.