Charles Sjöholm akvarell

194691

SJÖHOLM, Charles (född 1933): Karl Johans Torg vid Slussen, signerad C. Sjöholm, akvarell, 38x48 cm

Konst, Måleri, Stockholmiana

Rum 13

Charles Sjöholm akvarell

Budhistorik (1 bud)

833581
2013-07-02 07:48:32

2013-07-09 kl 19:06
Slutpris SEK:
98 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.