Erik Dietman färglitografi

194690

DIETMAN, Erik (1937-2002): "Mona Lisa Larsson", signerad och daterad 81, 60/75, färglitografi, bladmått 45x61 cm

Rum 9

Erik Dietman färglitografi
Budhistorik (1 bud)

835792
2013-07-04 10:42:56

2013-07-09 kl 21:57
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.