Trädgårdsskulptur

194686

TRÄDGÅRDSSKULPTUR, järn, 1900-talets början, höjd 133 cm

Skador och lagningar, senare bemålning

Diverse

Rum 11

Trädgårdsskulptur

Budhistorik (26 bud)
839303
6 200
839660
6 000
839303
5 600
839436
5 400
839303
5 200

Slutpris SEK:
6 200
624 EUR, 709 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.