Ron Lior "Lior 6"

194685

LIOR, Ron (född 1971): Mapp: "Lior 6", signerade Lior, numrerade 172/250, 250 ex., serigrafier i mapp, 55x85 resp 85x55 cm; bladens namn "Lambretta", "Amarula", "Moonlight", "Pavlova", "Ocean Motion", "Bedtimestories"

Rum 9

Ron Lior

Budhistorik (8 bud)
839785
1 300
837212
836724
836148
835775
950

Slutpris SEK:
1 300
127 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.