Per Nilsson objekt husfasad

194684

NILSSON, Per (samtida): Relief/objekt, föreställande husfasad, Bastugatan 40 Stockholm, signerad och daterad Per Nilsson-89, blandteknik, 74x70 cm

Konst, Måleri

Rum 3

Per Nilsson objekt husfasad

Budhistorik (30 bud)
840638
6 200
840654
6 200
840638
6 000
840642
5 800
840638
5 600

Slutpris SEK:
6 200
624 EUR, 709 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.