Per Nilsson objekt med husfasad

194683

NILSSON, Per (samtida): Relief/objekt, föreställande husfasad, Klippgatan 19 Stockholm, signerad och daterad Per Nilsson-89, blandteknik, 74x48 cm

Konst, Måleri

Rum 3

Budhistorik (10 bud)
840553
3 600
840210
3 400
839857
3 200
840209
839857

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.