Richard Ryan Hommage ā Basquiat

194681

RYAN, Richard (född 1974): Hommage ā Basquiat, signerad och numrerad a tergo Ryan, 21/140, färgserigrafi, 79x134 cm

Rum 9

Budhistorik (5 bud)
836268
839808
1 900
836268
1 800
835761
1 600
834859

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.