Fällbord

194680

FÄLLBORD, 1800-tal, med skiva med björkfanér, höjd 71, diameter 90 cm

fanérskador, renoverat

Rum 2

Fällbord

Budhistorik (1 bud)

839862
2013-07-09 21:11:56

2013-07-09 kl 21:42
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.