Gnistskydd

194679

GNISTSKYDD, mässing, höjd 81x69 cm

Lagning, skador

Diverse

Rum 13

Gnistskydd

Budhistorik (13 bud)
837369
835028
833905
835027
833905
950

Slutpris SEK:
117 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.