Grafikhurtsar

194676

GRAFIKHURTSAR, 2 st, furu och ek, totalmått: höjd 123, 68x100 cm

Skador, slitage

Möbler, Konst, Grafik

Rum 14

Grafikhurtsar

Budhistorik (10 bud)
839631
750
839630
700
839629
650
839626
600
837495
550

Slutpris SEK:
750
73 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.