Lars Hillersberg blandteknik

194673

HILLERSBERG, Lars (född 1937-2004): "American dream", signerad Hillersberg, blandteknik på papper uppfäst på presenning, ca 58,5x420 cm
PROVENIENS: Konstnärens familj.

Skador

Konst, Måleri

Rum 3

Lars Hillersberg blandteknik

Budhistorik (8 bud)
839722
1 600
839253
839173
834536
834534

Slutpris SEK:
1 600
156 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.