Jacob Silvén oljemålning

194669

SILVÉN, Jacob (1851-1924): Insjölandskap med eka, signerad, olja på duk, 43x69 cm

Konst, Måleri

Rum 2

Jacob Silvén oljemålning

Budhistorik (15 bud)
835781
837087
835781
1 900
837086
1 800
835781
1 700

Slutpris SEK:
195 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.