Bordsfotogenlampa 1800-tal

194667

BORDSFOTOGENLAMPA, 1800 talets slut, alabaster och metall, fotogenhus i olivslipat glas, total höjd 72 cm

Slitage

Belysning, Bordslampor

Rum 4

Bordsfotogenlampa 1800-tal

Budhistorik (10 bud)
839694
700
839680
650
839692
650
839680
600
837335
550

Slutpris SEK:
700
68 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.