Fåtölj George Thams

194663

FÅTÖLJ, design George Thams, Thams møbler, Danmark 1960-tal, omärkt, klädd i svart skinn, centralfot i aluminium

Slitage

Rum 3

Fåtölj George Thams

Budhistorik (5 bud)
840484
3 200
840414
839381
1 300
838893
838892

Slutpris SEK:
3 200
313 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.