Roland Svensson akvarell

194661

SVENSSON, Roland, (1910-2003): "Bondkobbshålet-Storskärgården" signerad och daterad Roland S 1975. Akvarell på papper, 28x44 cm

Konst, Måleri

Rum 13

Roland Svensson akvarell

Budhistorik (22 bud)
839790
16 500
839789
16 000
839788
15 500
839784
15 000
839786
14 500

Slutpris SEK:
16 500
1 612 EUR, 1 886 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.