Roland Svensson färglitografi

194660

SVENSSON, Roland (1910-2003): "Bidevind", signerad Roland S,201/300, färglitografi, 35x43 cm

Gulnader

Fack 4

Roland Svensson färglitografi

Budhistorik (15 bud)
839883
3 200
839813
839881
839813
2 600
839653
2 400

Slutpris SEK:
3 200
313 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.