Fåtölj Mies Van Der Rohe

194659

FÅTÖLJ, "Barcelona", design Mies Van Der Rohe, omärkt, brunt skinn, benställning i förkromat stål

Slitage, skador

Rum 5

Fåtölj Mies Van Der Rohe

Budhistorik (21 bud)
840236
5 600
840225
5 400
840221
5 200
840220
5 000
840218
4 800

Slutpris SEK:
5 600
547 EUR, 640 USD
Utropspris SEK:
9 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.