Roland Svensson färglitografi

194658

SVENSSON, Roland (1910-2003): Björkfjärden, signerad Roland S, 218/360, färglitografi, 42x32 cm

Gulnader

Fack 7

Roland Svensson färglitografi

Budhistorik (9 bud)
839806
1 600
839804
837733
1 400
839803
1 300
837733

Slutpris SEK:
1 600
156 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.