Roland Svensson litografier

194657

SVENSSON, Roland (1910-2003):(2) "Gillöga" samt "Vinterstämning", signerade Roland S, litografier, 20x29 resp 23x33 cm

Gulander, fläckar, fuktskada på passepartout, ej examinerad ur ram

Fack 11

Roland Svensson litografier

Budhistorik (1 bud)

837770
2013-07-06 20:09:38

2013-07-09 kl 21:12
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.