Roland Svensson färglitografi

194655

SVENSSON, Roland (1910-2003): "Väntan - Kallskärs skärgård" signerad och daterad Roland S, 252/360, färglitografi, 30x46

Gulnader

Fack 4

Roland Svensson färglitografi

Budhistorik (11 bud)
839845
839843
839841
1 900
839787
1 800
837797
1 700

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.