Mats Mason

194653

MASON, Mats (1894-1983): "Snöskottare", signerad och daterad Mason -46, olja på pannå, 34x26 cm

Ytskador

Konst, Måleri

Fack 11

Mats Mason

Budhistorik (1 bud)

838870
2013-07-08 17:41:33

2013-07-09 kl 16:24
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.