Mats Mason oljemålning

194651

MASON, Mats (1894-1983): "Från teppan", signerad och daterad Mason -80, olja på duk, 55x46 cm

Konst, Måleri

Fack 4

Mats Mason oljemålning

Budhistorik (3 bud)

833657
839319
833657

Slutpris SEK:
39 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.