Nils Zetterberg blandteknink

194650

ZETTERBERG, Nils (1901-1986): "Kvinnoporträtt", monogramsignerad 1970, blandteknik på duk, uppklistrad på pannå, diameter 44 cm

Fuktskadad, dukskador

Konst, Måleri

Fack 18

Nils Zetterberg blandteknink

Budhistorik

2013-07-09 kl 14:36
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.