Mats Mason oljemålning

194649

MASON, Mats (1894-1983): "I en ölandsgård", signerad och daterad Mason -57, olja på pannå, 55x46 cm

Konst, Måleri

Fack 12

Mats Mason oljemålning

Budhistorik (1 bud)

839766
2013-07-09 19:40:02

2013-07-09 kl 19:44
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.