Mats Mason oljemålning

194648

MASON, Mats (1894-1983): "Långholmen", signerad och daterad Mason -30, olja på duk, 89x115 cm

Dukskador

Konst, Måleri

Rum 2

Mats Mason oljemålning

Budhistorik (13 bud)
839565
839514
839513
950
839328
900
839175
700

Slutpris SEK:
107 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.