Pilgrimsflaska Kina 1800-tal

194647

PILGRIMSFLASKA, porslin, Kina, 1800-tal, dekor i underglasyrblått, höjd 26 cm

Nagg

Orientaliskt

Monter 29

Pilgrimsflaska Kina 1800-tal

Budhistorik (11 bud)
838105
2 400
837929
838104
837929
1 700
838103
1 600

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.