Orientmatta Kaukas

194633

ORIENTMATTA, sannolikt Kaukas, galleri, ca 121x331 cm

Slitage, smärre lagningar

Mattor/Textilier

Rum 9

Orientmatta Kaukas

Budhistorik (9 bud)
841583
6 400
839283
6 200
839226
6 000
839150
5 800
838946
5 200

Slutpris SEK:
6 400
625 EUR, 732 USD
Utropspris SEK:
9 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.