Lena Linderholm grafik

194629

LINDERHOLM, Lena A (född 1947): (2) Stilleben, ea, signerade, färglitografi samt färgoffset, 54x40 resp 52x39 cm

Färgoffset med fuktfläck

Fack 15

Lena Linderholm grafik

Budhistorik (5 bud)
839662
500
838442
450
838442
839656
838442

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.