Spegel 1800-tal

194615

SPEGEL, rokoko/blandstil, 1800-talets andra hälft, förgylld, tudelat glas, höjd ca 189 cm, bredd ca 49 cm.

Slitage, delar av krön saknas

Speglar

Rum 13

Spegel 1800-tal

Budhistorik (29 bud)
839524
3 200
839515
839523
2 800
839515
2 600
839516
2 400

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.