Spegel med konsolbord

194611

SPEGEL med KONSOLBORD, sekelskifte 1900, mahognyfanér, svärtade dekorelement, höjd spegel ca 136, höjd bord ca 78 cm

Lagningar, slitage, krön saknas, fanérskador/sprickor, sannolikt senare glas

Speglar

Rum 13

Spegel med konsolbord

Budhistorik (2 bud)

839615
500
839247

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.