Cecilia Sikström litografi

194610

SIKSTRÖM, Cecilia (född 1962 ): Sittande par, signerad Cecilia Sikström, 225/290, färglitografi, 52x39 cm

Fack 3

Cecilia Sikström litografi

Budhistorik (4 bud)

836670
550
839619
500
836670
833569

Slutpris SEK:
550
54 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.