Spegel med konsolbord

194605

SPEGEL med KONSOLBORD, sekelskifte 1900, rokokostil, förgylld, konturerad skiva av marmor, höjd spegel ca 188, höjd bord ca 80 cm

Lagningar, Slitage, smärre skador, glas med åldersfläckar

Speglar

Rum 9

Spegel med konsolbord

Budhistorik (9 bud)
839677
839676
2 400
839675
839674
839672
1 800

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.